Aktuāli

Izmanto iespēju un iemaini veco krāsni pret jaunu. 

  

"Riga Food" - plašākā pārtikas nozares izstāde Baltijas valstīs. 

 

Jau nākošnedēļ, Ķīpsalas izstāžu hallē norisināsies izstāde "Riga Food", kur sagaidāmi aizraujoši pasākumi pavāru mākslas jomā, kā arī prezentētas jaunākās un modernākās virtuves iekārtas.


Arī mūsu pārstāvji piedalīsies - nāc un aprunājies!


Meklē Electrolux stendu un noskaidro, kas jauns un aktuāls virtuves iekārtu nozarē. 


 

 

Mēs piedāvājam:

Profesionālas virtuves iekārtas un aprīkojumu nelielu kafejnīcu un lielu ēdināšanas kompleksu, skolu, pirmsskolas izglītības iestāžu vajadzībām.

Profesionālās veļas mazgāšanas iekārtas un aprīkojumu - veļas mazgājamās mašīnas, veļas žāvētājus, žāvējamos skapjus, gludināšanas ruļļus, ķīmiskās tīrīšanas iekārtas.

Viesnīcu aprīkojumu minibārus, seifus, vīna ledusskapjus u.c.

Profesionālas medicīniskās aukstumiekārtas un citu speciālo aprīkojumu - leedusskapjus, saldētavas, ātrsaldētājus, aukstuma kastes, pataloganatomijas un citu speciālaprīkojumu.


Piedāvājam pilnu projekta ciklu - tehnoloģijas izstrādi, projektēšanu, piegādi un uzstādīšanu kā arī nodrošinām garantiju un pēc garantijas servisu.

 

Mēs, SIA Prolux, apliecinām, ka Jūsu personas dati un informācija pie mums ir drošībā, un netiks izmantota nolūkiem, kas ir pretrunā ar GDPR jeb Vispārīgās datu aizsardzības regulu. (Global Data Protection Regulation).electroluxdometic