Par mums

SIA ''Prolux'' dibināta 1999. gadā, pārņemot Electrolux profesionālās tehnikas izplatīšanu Latvijā no Electrolux Latvia.


Īsumā par mums ir pieejama Prolux prezentācija Pdf formātā


SIA "Prolux" un Electrolux - jau vairākus gadus ir sadarbības partneri un PAVĀRU KLUBA http://www.chef.lv/ atbalstītāji konkursiem "Latvijas Gada Pavārs" un "Latvijas Pavārzellis", kas norisinās izstādes Riga Food laikā Ķīpsalā.  Viens no vadošajiem profesionālo iekārtu un aprīkojuma ražotājiem Electrolux ar tā pārstāvi Latvijā SIA “Prolux” atbalstīja abu konkursu norises gaitu, nodrošinot konkursa dalībniekiem kvalitatīvi aprīkotas darba vietas ar Electrolux iekārtām un pārējo darbam nepieciešamo aprīkojumu.

Esam arī Latvijas profesionālās izglītības iestāžu izglītojamo profesionālās meistarības konkursu pasākumu «Jaunais profesionālis » sponsors.

SIA "Prolux" ir Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas biedrs.

Esam arī ilggadējs Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs.

SIA "Prolux" piedalījās "Dāvā sapni" un "Bērnu klīniskās universitātes slimnīca" rīkotajā labdarības ballē kā viens no sponsoriem, lai vāktu ziedojumus Bērnu klīniskās universitātes intervences un rehabilitācijas centra attīstības uzsākšanai.

7 Pavāri vienā vakarā!

SIA "Prolux" piedalās programmā "Produktivitātes evolūcija" un ar šīs programmas atbalstu tiek uzlabota servisa inženieru kvalifikācija.