Kontaktinformācija

SIA "Prolux"

Vienotais Reģ. Nr.: 40003471371

Banka: AS Swedbank

S.W.I.F.T kods: HABALV22

Konts: LV84HABA0001408054592

Adrese: Smiltnieku iela 2, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167

 

Birojs:

Biroja Tālr.: +371 67701795

Biroja Mob.: +371 27806777

Fakss.:        +371 67701789

e-pasts:       prolux@prolux.lv

 

rdošanas nodaļa:

Pārdošanas nodaļas vadītājs:

Mob.:         +371 22044633

e-pasts:      Endijs.Bangis@prolux.lv

 

Pārdošanas nodaļas vadītāja asistents:

Mob.:         +371 26128214

e-pasts:      Edgars.Subrovskis@prolux.lv


Virtuves iekārtas:

Mob.:         +371 26668750

e-pasts:      Martins.Vitolnieks@prolux.lv

 

Veļas magāšanas iekārtas:

Mob.:         +371 22044633

e-pasts:      Endijs.Bangis@prolux.lv

 

Medicīnas iekārtas:

Mob.:         +371 27806777

e-pasts:      Inta.Titova@prolux.lv

 

Minibāri un seifi:

Mob.:         +371 27806777

e-pasts:      Inta.Titova@prolux.lv

 

 

Serviss:

Servisa nodaļas vadītājs:

Mob.:         +371 29231776

e-pasts:      Martins.Saulis@prolux.lv

 

Rezerves daļu pārstāvis:

Mob.:         +371 25736969

e-pasts:      Andris.Bodnieks@prolux.lv

 

 

 

N56055’051’’E24000’815”

Darba laiks: pirmd. - piekt. 900 - 1700 ; sestd., svētd. - brīvs